Facebook, Google і Microsoft не хочуть шпигувати за користувачами

The Guardian, The Times, Microsoft, Twitter, Google, Facebook і Yahoo відправили лист міністрові внутрішніх справ Великобританії Терезі Мей.

Компанії протестують проти плану уряду про дозвіл поліції відстежувати електронну пошту, соцмережі та історію пошуку користувачів, повідомляє "Газета.ru".

За словами Мей, подібні заходи необхідні для боротьби з тероризмом.

Однією з причин появи законопроекту є вбивство солдата в Вуличі, що відбулося минулого тижня, пише International Business Time.

Відповідно до законопроекту, влада Великобританії відстежуватиме листи громадян країни, їх листування в соцмережах, в тому числі в Skype.

"Британське суспільство чекає, щоб ми, політики, встановили баланс між демократією, свободою і ліберальними традиціями і безпекою, яка їм необхідна", - зазначив представник прем"єр-міністра.

У листі представники протестуючих компаній попереджають, що така ініціатива відкриває двері в "хаотичний світ", в якому уряд намагається нав'язати свої правила компаніям.

Однак уряд вважає, що тільки таким чином стане можливо допомогти спецагентам з MI5 запобігати терактам і злочинам.

22 травня в Вуличі двома ісламістами був убитий британський військовослужбовець Лі Рігбі. Після вбивства вони вимагали від перехожих знімати їх на камери мобільних телефонів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 7:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.