"Динамо" проміняє Коломойського на Фірташа

6 червня 2013 року ФК "Динамо" представить нового генерального спонсора, яким найімовірніше замість ПриватБанку стане банк "Надра" (належить Дмитру Фірташу).

Про це повідомляє Forbes з посиланням на два незалежних один від одного джерела.

Голова правління банку "Надра" Дмитро Зінков від коментарів відмовився.

Віце-президент "Динамо" Олексій Семененко також відмовився від коментарів.

Джерело, знайоме з умовами підготовленого контракту, повідомило, що Надра Банк стане генеральним спонсором "Динамо" з імовірністю 99%.

За його інформацією, згідно спонсорського контракту фінансова установа Фірташа буде перераховувати футбольному клубу братів Суркісів близько 25 мільйонів гривень на рік.

"У пакет з генеральним спонсором, як правило, включається не тільки реклама на футболках", - пояснює комерційний директор футбольного клубу "Шахтар" (Донецьк) Дмитро Кириленко.

"Спонсор отримує право використовувати футболістів у своїй рекламі, отримує доступ до бази вболівальників клубу і можливість просувати в їх середовищі свої послуги", - зазначив комерційний директор "Шахтаря".

За словами фахівця, клуб також може надати генеральному спонсору для розміщення реклами білборди на стадіоні, іноді - навіть ложу стадіону.

"При цьому спонсор повинен враховувати, що, крім грошей за контрактом, він зазвичай несе і додаткові витрати - на розробку і продакшн рекламних роликів за участю клубу, проведення маркетингових акцій і т. д.", - підкреслює Кириленко.

Останні шість років генеральним спонсором "Динамо" був ПриватБанк, логотип якого красувався на футболках клубу.

Один з основних акціонерів фінансової установи Ігор Коломойський охолов до українського футболу і скоротив витрати на фінансування низки футбольних клубів.

Яку суму платив ПриватБанк за право називатися спонсором "Динамо", у банку не говорять.

За словами Кириленка, для українського топ-клубу, виступаючого в єврокубках, сума контракту з титульним спонсором становить 3-5 мільйонів доларів на рік

Як повідомлялося раніше, ПриватБанк завершує спонсорський контракт з київським футбольним клубом "Динамо".



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 19:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.