Ахметов стане власником "Укртелекому"

Група СКМ і група EPIC підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA ТELECOMINVEST LIMITED (Кіпр), якій належать корпоративні права ТОВ "ЕСУ", якій у свою чергу, належить 92,79% акцій ПАТ "Укртелеком", найбільшого українського гравця фіксованого зв'язку, а також оператора мобільної мережі 3G.

Про це повідомила прес-слежба холдингу.

"Група СКМ стане власником компанії UA TELECOMINVEST LIMITED і, відповідно, отримає контроль над 92,79% акцій ПАТ "Укртелеком", після отримання всіх необхідних дозволів, у тому числі від антимонопольних органів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, СКМ уже є інвестором телекомунікаційного ринку України, володіючи оператором фіксованого зв'язку - телекомунікаційною групою Vega, а також міноритарним пакетом компанії "Астеліт", оператора мобільного зв'язку Life :) - третього мобільного гравця країни.

"Для Групи СКМ придбання Укртелекому - перспективний інвестиційний проект в телекомунікаційній галузі", - повідомив Ілля Архипов, керуючий директор SCM Advisors.

Інші деталі угоди згідно з умовами договору не розкриваються.

Як повідомлялося раніше, ще 17 січня 2013 року у дочірньому підприємстві австрійського інвестиційно-фінансового консорціуму EPIC повідомили, що телекомунікаційну компанію "Укртелеком" продали компанії UA TelecomInvest Limited (Кіпр).

Проте у групі СКМ Ріната Ахметова заявили тоді, що не мають відношення до компанії UA TelecomInvest Limited(Кіпр), яка придбала "Укртелеком".

У вересні 2012 року ЗМІ повідомили, що компанія СКМ Ріната Ахметова завершує переговори з придбання частки в "Укртелекомі".

Тоді джерело видання повідомило, що сторони досягли принципової домовленості, і угода СКМ з австрійським концерном EPIC знаходиться в завершальній стадії.

Проте пізніше керуючий партнер EPIC Петер Гольдшайдер заявив, що за "Укртелеком" ніхто не готовий заплатити суму, яка б зацікавила власника компанії.
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 21:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.