Фонд соцстраху витратить мільйон на базу даних

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 28 травня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Інститут інформаційно-аналітичних систем" на розробку комп’ютерної системи обліку вартістю 7,98 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Передбачено створення системи централізованого обліку та реєстрації професійних захворювань для спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів, які мають право встановлювати остаточний діагноз щодо професійних захворювань.

Впродовж півроку потрібно розробити концепцію та техніко-економічне обґрунтування, у грудні-лютому потрібно розробити програмне забезпечення.

Наповнення бази даних та виправлення помилок потрібно завершити до листопада 2014 року.

Ця система міститиме в собі дані про всі зареєстровані випадки професійних захворювань і зможе сортувати їх за різними критеріями.

Засновниками фірми "Інститут інформаційно-аналітичних систем", зареєстрованої у 2012 році, є Олексій Забара, Костянтин і Микола Гороховські.

Вони також є власниками ТОВ "Ер-Джі-Дейта", яке з 2008 по 2011 роки отримало підряди державних установ на розробку програмного забезпечення на 179,98 мільйона гривень.

Основна маса замовлень була з боку Фонду соцстраху від нещасних випадків, а також Фонду держмайна, Міністерства економіки, Нацбанку, Держуправління справами президента, Держфінмоніторингу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 січня 2021, 11:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.