"Енергоатом" заплатив 236 мільйонів фірмам, які неможливо знайти

Держфінінспекція виявила у державного підприємства "НАЕК "Енергоатом" та його відокремлених підрозділів не підтверджені взаєморозрахунки підприємства за придбання товарів, виконання робіт, наданих послуг на суму 236,3 мільйона гривень.

Про це повідомили у прес-службі Держфінінспекції, передають "Коментарі".

"Це викликано тим, що місцезнаходження 32 контрагентів – невідомо", - відзначили в Держфінінспекції.

Як наголошується в повідомленні, з метою з'ясування розташування цих конгтрагентів, були направлені запити до Державного реєстратора та Державної податкової службі, які підтвердили статус юридичної особи 19 товариств з обмеженою відповідальністю, сума взаєморозрахунків "Енергоатому" з якими становить майже 163 мільйони гривень.

Проте за реєстраційними адресами їх не виявилося.

Крім того, за інформацією Держфінінспекції, не підтверджений статус юридичної особи 6 контрагентів (ТОВ НВО "Вектор", ТОВ "Техенергокомплект", ТОВ ІПК "Івко-Інвест", ТОВ "Алдек Групп", ТОВ 2Компанія ОБВ", ТОВ "Техенергокомплект"), з якими "Енергоатом" провів розрахунки на суму 37,3 мільйона гривень.

Крім цього, як повідомляє Держфінінспекція, підтвердити статус юросіб ще 7 суб'єктів, сума взаєморозрахунків підприємства з якими становить понад 36 мільйонів гривень, на момент завершення ревізії так і не вдалося.

Таким чином у бухгалтерському обліку ДП "НАЕК "Енергоатом" відображені взаєморозрахунки, які не підтверджені первинними документами в обліку контрагентів, на суму 236,3 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.