У ФДМ кажуть, що "Укртелеком" обійшовся Ахметову дешевше 10 мільярдів

Ціна ПАТ "Укртелеком" за час після продажу 92,79% його акцій австрійській EPIC на приватизаційному конкурсі за 10,575 мільярда гривень в березні 2011 року, впала, і СКМ цей пакет обійшовся дешевше.

Про це заявив глава Фонду держмайна Олександр Рябченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Та ну що ви, хто зараз заплатить 10 мільярдів гривень? - Звичайно, менше", - прокоментував глава ФДМ можливу ціну оголошеної в середу угоди з купівлі групою СКМ у EPIC 92,79% акцій "Укртелекому".

Він уточнив, що оскільки СКМ придбала кіпрську компанію UA Тelecominvest Limited (Кіпр), якій належать 100% ТОВ "ЕСУ" (Україна), у свій час виступила покупців держпакету акцій, то такий перепродаж не вимагає погодження з Фондом.

"Якби в "Укртелекому" з'явився інший безпосередній акціонер, то тоді необхідно було узгодження. А так для нас це нічого не змінює: у нього (покупця) зобов'язання збереглися в тому ж обсязі, що й існували", - сказав Рябченко.

Він додав, що "ЕСУ" виконує інвестзобов'язання, взяті під час купівлі.

"З'явився більш грошовий інвестор - ми дуже раді", - в цілому оцінив оголошену угоду голова ФДМ.

Як повідомлялося, з моменту переходу в приватні руки акції оператора подешевшали в чотири рази: 93% "Укртелекому" зараз на фондовому ринку коштують 2,6 мільярда гривень.

На думку директора аналітичного департаменту інвесткомпанії "Конкорд Капітал" Олександра Паращія, ціна угоди СКМ і EPIC становить від 7 до 9 мільярдів гривень.

"Укртелеком" є найбільшим оператором фіксованого зв'язку в Україні і просуває мобільний зв'язок у стандарті 3G, володіючи єдиною подібною ліцензією в країні.

Компанія з першого кварталу 2012 року перейшла на звітність за міжнародними стандартами і за підсумками року отримала 366, 802 мільйона гривень чистого прибутку. Її чистий дохід при цьому становив 6,948 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 7:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.