Коломойський та Боголюбов не змогли зняти директора JKX Oil&Gas

Пол Девіс (Paul Davies) виграв голосування за переобрання між акціонерами компанії JKX Oi&Gas, отримавши 52% проти 48% на щорічному засіданні компанії.

Про це повідомляє "Українська енергетика" з посиланням на Financial Times.

Цей результат Дейвіс отримав після рішення судді Високого суду в Лондоні про те, що два найбільших інвестори JKX, які мають 39% компанії, мають бути допущені до голосування, незважаючи на спроби ради не враховувати їхні голоси.

Eclairs, за якою стоять український мільярдер Ігор Коломойський і бізнесмен Геннадій Боголюбов, дали більше 27% проти Девіса.

Так само зробила Glengary, що контролюється російським бізнесменом Олександром Жуковим і володіє більше 11% акцій JKX. Однак ці дві сили отримали мінімальну підтримку серед інших акціонерів щодо спроби усунути Девіса з посади.

Як повідомлялося раніше, Рада директорів британської компанії JKX Oil&Gasз призупинила права компанії Eclairs Group Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на участь у зборах акціонерів JKX 5 червня, а також на голосування.

У компанії зазначили, що права компаній припинені, оскільки вони не надали вичерпні відповіді на запити ради директорів JKX.

Основним активом Oil&Gas Plc в Україні є "Полтавська газонафтова компанія" що займається видобутком вуглеводнів на семи родовищах у Полтавській області.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 20:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.