Київський завод заборгував працівникам 1,3 мільйона. За справу взялась прокуратура

У Києві прокуратура відкрила провадження за фактом невиплати працівникам державного підприємства "Машинобудівна фірма "Артем" 1,3 мільйона гривень боргу по зарплаті.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Центрального регіону України з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, Дарницькою прокуратурою з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері в ЕРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 175 Кримінального кодексу України: необгрунтованої невиплати працівникам заводу "Артем" зарплати на суму 1,3 мільйона гривень.

Під час прокурорської перевірки встановлено, що на державному підприємстві, в порушення вимог ст. 97, 115 Кодексу законів про працю України, ст. 15, 21, 24 Закону України "Про оплату праці", при значній заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства за період з лютого по березень 2013 року наявні на розрахункових рахунках підприємства кошти на погашення зазначеної заборгованості не направлялися, а здійснювалися інші необов'язкові і непершочергові платежі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 15 серпня 2020, 21:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.