У Києві оголосили надзвичайну ситуацію на схилах Дніпра через зсуви

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міськдержадміністрації через зсуви оголосила надзвичайну ситуацію регіонального рівня на території схилів Дніпра від Володимирської гірки до Ландшафтного парку на Печерську, в тому числі на території Києво-Печерської лаври.

Таке рішення було ухвалене 7 червня на засіданні комісії після заслуховування доповідей директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитра Новицького та голови Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергія Рюмшина, передає УНІАН.

За інформацією Новицького, на Дніпрових схилах на сьогоднішній день виявлено сім ділянок, де сталися значні зсуви, ці процеси можуть тривати, якщо не почати термінові заходи з укріплення схилів.

Зокрема, такі місця виявлені біля Аскольдової могили, Музею води, неподалік від Мосту закоханих, біля оглядового майданчика поблизу Арки Дружби народів, біля Маріїнського палацу.

При цьому він підкреслив необхідність вживання термінових заходів.

У свою чергу Рюмшин попросив голову КМДА Олександра Попова доручити керівництву комунального підприємства "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт" (СУПР) негайно розпочати протизсувні роботи на цій території.

Також він звернув увагу, що необхідно провести відповідні роботи і в інших десяти місцях, де раніше через зсуви була визначена ситуація як надзвичайна.

Рюмшин підкреслив необхідність прискорити процес направлення звернення до Кабінету міністрів з проханням виділити відповідне фінансування для Києва, оскільки для укріплень схилів потрібні кошти, що перевищують можливості місцевого бюджету.

"Ми точно доб'ємося, щоб у нас було відповідне фінансування. Я доповім ситуацію прем'єр-міністру. Він знає, ми про це вже не перший раз говоримо, тому що є проблема така. Я думаю, що ми будемо мати підтримку уряду, але за це потрібно поборотися ", - сказав Попов.

Але при цьому він також зазначив, що потрібно звернути увагу і на бюджет міста.

"Він непростий і складний, але деякі зміни ми можемо внести і дійсно почати негайно реагувати на ті об'єкти, які сьогодні можуть заважати нам забезпечувати життєдіяльність міста".

Як повідомлялося раніше, 9 квітня Попов заявив, що з бюджету Києва на протизсувні заходи було додатково виділено 10 мільйонів гривень.

11 квітня Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА визнала ситуацію на шести зсувонебезпечних територіях як надзвичайну місцевого рівня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 серпня 2020, 14:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.