Шахраї пограбували сотні клієнтів "Укрсоцбанку"

У ніч з 5 на 6 червня шахраї викрали з карток ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank десятки тисяч гривень.

Про це повідомляє Forbes з посиланням на прес-реліз банку.

"Прецедент стався після того, як служба безпеки банку виявила факт використання зчитувального пристрою на одному з банкоматів мережі", - йдеться в релізі "Укрсоцбанку".

При цьому в банку запевняють, що від шахраїв постраждало "менше 20 власників карток".

"Укрсоцбанк" у своєму релізі приносить свої вибачення за незручності, які довелося випробувати клієнтам, чиї рахунки постраждали.

"У банку розроблена і діє процедура відшкодування втрат власникам платіжних карт по несанкціонованим операціям. В даний час всі заяви держателів обробляються, і гроші на карткові рахунки будуть повернуті банком протягом найближчих двох тижнів", - запевняють у банку.

У теж час видання Hronika.info пише з посиланням на співробітника банку, що шахраї "обікрали сотні клієнтів".

"Один із співробітників банку розповів, як сталася така махінація. З 25 по 27 травня в одному з банкоматів біля Головного офісу банку в місті Києві, прям під носом у служби безпеки банку встановили зчитуючий пристрій. Він зчитує інформацію протягом трьох днів. Таким чином зловмисники отримали інформацію про користувачів пластикових карт, їх пін-коди і про всі операції, які здійснювалися з картами", - відзначає видання.

"А вночі сотням користувачів банків надійшли повідомлення про те, що з їх рахунків були зняті всі кошти. Люди позбулися десятків тисяч гривень. Звіти в банку показали, що кошти були зняті не тільки в Україні, а й за кордоном", - наголошує видання.

"Банк же не поспішає вирішити виниклу проблему. І бере з постраждалих заяви з терміном розгляду до 90 днів, а іноді взагалі відправляють до міліції", - пише видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 15:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.