Росія і Білорусь створять холдинг МАЗ-КАМАЗ восени

Підписання документів щодо створення холдингу на базі Мінського автомобільного заводу (МАЗ, Білорусь) і Камського автомобільного заводу (КамАЗ, Росія) очікується до осені.

Про це заявив на прес-конференції в Мінську Надзвичайний і Повноважний посол Росії в Білорусі Олександр Суріков, повідомляє УНІАН.

Суриков, зокрема зазначив: "Восени ми очікуємо підписання рішення із створення холдингу МАЗ-КАМАЗ з паритетною участю. Створення цього холдингу дозволить скоротити витрати і підвищити конкурентоспроможність продукції, що випускається. Обговорюється також тема, як після об'єднання вирішувати питання щодо входження в активи".

Але це вже наступний етап об'єднання, додав він.

Посол також підкреслив, що в даний час обговорюється питання щодо створення спільних підприємств за участю інших білоруських і російських підприємств.

"Обговорюється питання щодо створення спільного підприємства за участю підприємств" Гродно Азот "і" Єврохім ". До теперішнього часу створені робочі групи, які займаються темою створення спільних підприємств за участю білоруського "Інтеграл", "Мінського заводу колісних тягачів", "Пеленг", - повідомив Суриков.

При цьому він не виключив реалізації білорусько-російських проектів і в інших галузях економіки.

"Можуть бути пропозиції на додаток до існуючих проектів в нафтохімії, оскільки сировина російська. Погано, що поки за кадром залишається сільське господарство. Нам треба скоординувати політику щодо розвитку агропромислового сектору Білорусі та Росії", - підкреслив Суриков.

Як повідомлялося, 20 травня перший віце-прем'єр-міністр Білорусі Володимир Семашко після церемонії закриття "Білоруського промислового форуму - 2013" заявив, що об'єднання МАЗа і КамАЗа буде реалізовано шляхом створення білорусько-російського холдингу, якому в довірче управління будуть передані акції цих підприємств .Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 18:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.