"Сандору" знову упіймали на обмані споживачів

Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України в черговий раз оштрафувало виробника соків ТОВ "Сандора" за недобросовісну конкуренцію.

Про це повідомляють "Коментарі".

Порушення, за яке оштрафували "Сандору" - це розміщення недостовірної інформації на упаковці. Виробник соків любить називати свої фруктові мікси – "нектарами".

"Продукція ТМ "Сандора" під назвою "Вишневий нектар" містить сік вишні (18%) і сік червоного винограду (17%). У складі продукції "Чорна смородина нектар", крім соку чорної смородини (13%), входить сік червоного винограду (12%). "Морс журавлини" містить пюре з журавлини (9,5%), сік яблучний (8,5%) і сік бузини (0,3%)", - йдеться в рішенні територіального відділення АМКУ, яке опинилось в розпорядженні видання.

На думку АМКУ, таким чином "Сандора" вводить в оману людей про споживчі властивості своєї продукції, які впливають на рішення українців купувати ці соки.

Виробник соків в свою чергу вже відзвітував, що факти недобросовісної конкуренції ним вже зупинені.

Підприємство змінило рецептуру цих купажованих соків, і тепер частина додаткових складових соків не перевищує 49% від основного інгредієнта.

"Для фасування соків продукції із зміненими рецептурами ТОВ "Сандора" розробило і впровадило оновлений макет упаковки, щоб уникнути неоднозначного розуміння ситуації щодо формування назви названої продукції", - йдется в повідомленні територіального відділення АМКУ.

Як повідомлялося раніше, в грудні 2012 року "Сандора" вже була оштрафована на 3 мільйони гривень за брехню.

Зокрема, на упаковках сокової продукції торгових марок "Сандора", "Сандора Мультиактив" і "Сандора Мікс" зазначається: "Схвалено Міністерством охорони здоров'я України".

Розслідування показало, що таке твердження розміщено без належних підстав і відповідних документів, прийнятих Мінздравом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 9:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.