Британцям рекордно скоротили зарплати

Скорочення зарплат у Великобританії з 2008 року стало рекордним в порівнянні з будь-яким іншим п'ятирічним періодом в усій сучасній історії країни.

Про це повідомляється в доповіді Інституту бюджетно-податкових досліджень, пише "Лєнта.ру".

За даними інституту, за останні п'ять років зарплати у Великобританії скоротилися на 6%.

У IFS підрахували, що протягом останнього століття зарплати росли в середньому на 2%в рік.

Це означає, що зараз громадяни країни заробляють на 15 відсотків менше сум, які могли б отримувати при збереженні докризових тенденцій.

У звіті йдеться, що більша частина скорочення реальних доходів припала на працівників, що зберегли свої місця. Інфляція та звільнення високооплачуваних співробітників зіграли меншу роль.

Як пише The Guardian з посиланням на директора IFS Пола Джонсона, тривалі періоди зниження зарплат також були в 1980-і, 1990-і і 1930-і роки. Однак падіння доходів після 2008 року виявилося найбільшим і довгим.

Напередодні офіційна статистика зафіксувала у Великобританії скорочення продуктивності в промисловості.

Стало відомо, що фабрики і заводи стали випускати в середньому на 10% менше товарів, ніж у 2007 році. Проте, за підсумками квітня британська промисловість зросла на 0,1%. У березні показник виріс на 0,7%.

У лютому поточного року Служба національної статистики (ONS) Великобританії повідомила, що заробітні плати жителів країни досягли рівня десятирічної давності. Зазначалося, що за останні три роки зарплати британців впали на 3%.

За останні п'ять років Великобританія пережила дві рецесії. Під час світової фінансової кризи 2008-2009 років ВВП країни падав п'ять кварталів поспіль.

В кінці 2011 року і першій половині 2012 року економіка Великобританії скорочувалася три квартали поспіль. ВВП країни знову став рости тільки в третьому кварталі 2012 року.

Як відомо, фінансова криза залишила без роботи 200 тисяч британських банкірів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 вересня 2020, 18:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.