У Ахметова розповіли, скільки коштуватиме відновлення промисловості

Основні фонди української промисловості зношені на 70% і потребують капітальних вкладень в оновлення з боку власників.

Про це повідомив у своєму блозі генеральний директор компанії СКМ Олег Попов, передають "Українські новини".

Як зазначає гендиректор СКМ, сьогодні на капітальні інвестиції в Україну в середньому направляється 19% ВВП, проте їх необхідний мінімум для підтримки стійких темпів зростання економіки становить близько 30 - 35%.

"Що повинна вирішувати модернізація в промисловості? Я назву три складові: екологія, економіка та умови праці. Це як три рідні сестри, нерозривно пов'язані між собою. Я вважаю, що в довгостроковій перспективі не можна бути економічно ефективними з поганими умовами роботи та екологічно брудними виробництвами ", - пише Попов.

У своєму блозі він висловлює переконаність, що в Україні бізнесу потрібно робити більше, ніж у Європі, в Америці і в багатьох країнах Азії.

"Ми повинні забезпечити не тільки власну модернізацію, а й модернізацію міст, в яких ми працюємо. Хоча б частково. Зараз багато говорять про те, що бізнес може зробити для країни, для її процвітання: іноді - всерйоз, найчастіше - гаслами. Насправді відповідь на це запитання проста: бізнес (принаймні - у промисловості) повинен модернізувати свої підприємства, закуповувати продукцію підрядників (наскільки можливо) в Україні та брати участь у модернізації міст", - вважає керівник СКМ.

Нагадаємо, в 2012 році група СКМ збільшила вкладення в розвиток своїх підприємств майже на 3 мільярди гривень в порівнянні з 2011 роком.

Так, інвестиції в розвиток бізнесу та модернізацію підприємств холдингів "Метінвест" і ДТЕК в 2012 році становили 6,12 мільярда гривень і 10,33 мільярда гривень відповідно.

У цілому в розвиток своїх активів (без урахування злиттів і поглинань) група вклала 17,98 мільярда гривень (у 2011 – 15,163 мільярда гривень).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 9:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.