Авіадиспетчери достроково завершили страйк і повернулись до роботи

Французькі авіадиспетчери скоротили планований триденний страйк і 13 червня о 6 ранку повернулись до роботи.

Про це повідомляє Le Figaro, передає ЦТС.

Страйк, що проводився диспетчерами на знак протесту проти реформи управління повітряним рухом в Євросоюзі, призвів до скасування кількох тисяч рейсів не тільки у Франції, але і по всій Європі.

Сотнями обчислювалася кількість скасованих рейсів таких компаній, як Ryanair, EasyJet; Air France довелося скасувати близько 2 тисяч рейсів.

У головному аеропорту Франції Шарль де Голль (Париж) був скасований кожен п'ятий рейс, в іншому столичному аеропорту Орлі - кожен другий.

Ще 5 регіональних аеропортів Франції 12 червня були повністю закриті.

Ryanair вже оголосила, що графік руху відновлений з самого ранку, і вона готова виконати повну програму рейсів на сьогодні.

Правда, пізніше представник Ryanair уточнив, що деякі збої в розкладі все ж можуть статися через двогодинний страйк диспетчерів Греції (ризик відноситься приблизно до 20 рейсів).

Крім того, не виключено, що за рахунок ефекту доміно через скасування близько 600 рейсів за останні два дні пасажирам доведеться зіткнутися із затримками вильотів в аеропортах.

Про повне відновлення розкладу заявили 13 червня також в компанії Aer Lingus. Air France вранці повідомила, що поступово відновлює розклад, але багато рейсів відправляються із затримкою.

Страйк авіадиспетчерів у Франції вже третій за цей рік.

Страйкуючі побоюються, що об'єднання в рамках Євросоюзу призведе до скорочення робочих місць, закриття центрів авіаційного контролю та зниження рівня сервісу.

Як повідомлялося раніше, 11 червня у Франції розпочався триденний страйк авіадиспетчерів, до якого згодом приєдналися ще 10 країн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.