ЄС не вводитиме санкції щодо України через "автомобільні" мита

Європейський Союз не має наміру вводити відповідні торговельні санкції за встановлення Україною спецмита на імпорт автомобілів.

Про це заявив заступник директора Генерального директорату Європейської комісії з питань торгівлі Петер Балаш, повідомляє УНН.

"Поки Європейський союз не стверджував ніяких рішень щодо подібних заходів (санкцій) ... У нас є певні питання з приводу введення Україною спецмита (на імпорт автомобілів), але ми вважаємо важливим вирішити цю проблему шляхом переговорів", - сказав Балаш.ї

Як відомо, введення спеціальних імпортних мит на автомобілі вже позитивно позначилося на продажах українських виробників. У травні Запорізький автозавод (ЗАЗ) вперше за кілька років вийшов у лідери ринку за цим показником.

Зміг зміцнити свої позиції і "Єврокар". У той же час іноземні марки після розпродажу складських запасів, завезених до набрання мит чинності, дещо здали свої позиції. Втім, все це відбувається на тлі падіння ринку майже на 25%, і говорити про поліпшення ситуації у вітчизняному автопромі поки не доводиться.

У травні в Україні було продано 15,1 тисячі легкових автомобілів, що на 24,3% менше аналогічного показника минулого року, а також на 41,4% менше, ніж у квітні, йдеться в звіті інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting.

За підсумками січня-травня було продано 83,8 тисячі (-1,6%). Падіння торкнулося всіх автобрендів.

Як відомо, з 13 квітня в Україні діють спецмита на нові імпортні автомобілі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 4:58

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.