Уряд обіцяє, що спецмито на іномарки - це тільки початок

Україна не збирається зупинятися на спецмитах на імпортні авто, незабаром будуть прийняті нові рішення, спрямовані на захист власного виробника автомобілів.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко, передає ZN.ua.

"Ми почали захищати свій внутрішній ринок і свого внутрішнього виробника. Але це тільки початок, тому що найближчим часом будуть прийняті ще кілька документів, які з одного боку захистять внутрішній ринок, з іншого - нададуть можливість отримати кошти для модернізації підприємств. Так працює весь світ ", - підкреслив Бойко.

Віце-прем'єр додав, що заходи, що приймаються Кабміном, дозволять значно збільшити виробництво автомобілів українськими підприємствами, а також дадуть їм можливість витримувати конкуренцію.

"У автопромі, в авіації найбільш жорстка конкуренція. Але ми налаштовані на те, щоб знайти модель, яка дозволить різко збільшити виробництво автомобілів у нашій країні. Власне кажучи, це вже почалося", - сказав Бойко.

Як відомо, з 13 квітня в Україні діють спецмита на нові імпортні автомобілі.

Воно становить 6,46% на автомобілі з двигуном об'ємом від 1 до 1,5 літра і 12,95% - для автомобілів з двигуном об'ємом від 1,5 до 2,2 літра.

Нагадаємо, Туреччина в рамках норм Світової організації торгівлі (СОТ) зарезервувала за собою право з 12 липня 2013 обкласти 23% митом імпорт українських волоських горіхів в якості відповіді на обмеження Україною імпорту автомобілів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.