Жителі Донбасу зможуть дихати на повні груди. Але не зараз - Ахметов

"Метінвест" виконає свою обіцянку побудувати аглофабрику на Єнакіївському металургійному заводі (ЄМЗ), але просить населення набратись терпіння.

Про це заявив власник СКМ Рінат Ахметов в Єнакієвому після підписання контракту з Siemens VAI у присутності президента Віктора Януковича 14 червня, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні у нас одне головне питання - це чисте повітря. Ми дали обіцянку побудувати аглофабрику. І я хочу сказати, що, незважаючи на всі труднощі, незважаючи на складнощі, незважаючи на те, що на світових ринках сталі сьогодні криза, ми свою обіцянку виконаємо", - наголосив Ахметов.

"Я хочу з упевненістю сказати, що в містах, де присутні наші комбінати - і в Єнакієвому, і в Маріуполі, і в Запоріжжі, - люди будуть дихати чистим повітрям. Тільки для цього треба набратися терпіння", - додав акціонер найбільшої в країні групи СКМ, якій належить 71,25% в "Метінвесті".

Підписаний у п'ятницю контракт з австрійською Siemens VAI передбачає виконання детального інжинірингу на будівництво нової агломераційної фабрики на Єнакіївському метзаводі.

Ахметов нагадав, що СКМ увійшло до числа акціонерів ЄМЗ в 1996 році, коли завод випускав на рік дещо більше 1 мільйона тонн чавуну і сталі на рік, середня зарплата становила 78 доларів на місяць і його подальша робота була під питанням.

Бізнесмен підкреслив, що з тих пір у підприємство було інвестовано 670 мільйонів доларів, в результаті виробництво чавуну в 2012 році зросло до 2,465 мільйона тонн, сталі - до 2,732 мільйона тонн, а середня заробітна плата досягла 592 доларів.

"Це говорить про те, що, незважаючи на складні перешкоди, ми йдемо правильною дорогою", - підкреслив Ахметов.

Нагадаємо, раніше група "Метінвест" оголосила, що має намір інвестувати в будівництво нової агломераційної фабрики Єнакіївського металургійного заводу 360 мільйонів доларів.

Як повідомлялося, 4 листопада 2012 року Маріуполь накрив смог, який тримався в місті кілька днів. Причиною стали викиди з аглофабрики на "Азовсталі".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 лютого 2020, 23:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.