Ахметов вкладе майже 300 мільйонів в екологію "Азовсталі"

"Метінвест", що контролює діяльність метпідприємств "Азовсталь" і Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча, має намір інвестувати в 2013 році в їх екологічну модернізацію 285 мільйонів гривень.

Про це повідомила корпоративна газета компанії "Іллічівець", передає "УНІАН".

"Протягом 2013 два маріупольських металургійних комбінати мають намір вкласти в екологічну модернізацію близько 285 млн гривень, що дозволить істотно знизити техногенне навантаження на навколишнє середовище. Так, комбінат "Азовсталь" направить на ці цілі 165 мільйонів гривень, комбінат імені Ілліча - близько 120 мільйонів гривень", - повідомляється в газеті.

За словами гендиректора ММК ім. Ілліча Юрія Зінченка, основним завданням стане модернізація виробництва в строгій відповідності з нормами природоохоронного законодавства України.

"Ми зробимо все можливе для зниження техногенного навантаження на місто - це наша принципова позиція", - цитує видання Зінченко.

Нагадаємо, "Метінвест" має намір інвестувати в модернізацію ММК ім. Ілліча 560 мілйьонів гривень.

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. Виробничі потужності підприємств "Метінвесту" дозволяють не тільки повністю задовольняти власні потреби в сировині, рідкій сталі і напівфабрикатах, але й забезпечувати значну частину українських і європейських підприємств, а також металургію Азії.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ (71,25%) і група компаній СМАРТ (23,75%) на чолі з Вадимом Новинським.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 14:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.