Українцям запропонують працювати у свята за вдвічі більші гроші

З 1 січня 2014 року за роботу у святкові та неробочі дні пропонують доплачувати у розмірі подвійної середньоденної (годинної) заробітної плати додатково до окладу.

Про це повідомили в інформаційному управлінні Апарату Верховної ради, передають "Коментарі".

Такі зміни в ст.107 Кодексу законів про працю України пропонує внести парламентський Комітет з питань соціальної політики та праці.

"Законопроектом № 1220 пропонується встановити оплату "працівникам, які одержують місячний оклад, - у розмірі одинарної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота у святковий і неробочий день здійснювалася у межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної середньоденної (годинної) заробітної плати понад оклад, якщо робота провадилася понад місячну норму", - йдеться в повідомленні.

Згідно з чинним законодавством працівник за працю у вихідний, неробочий, святковий день отримує меншу заробітну плату, ніж за звичайний робочий день, що негативно впливає на виконання виробничих завдань і трудову дисципліну.

У ході доопрацювання документа Комітетом були враховані зауваження Міністерства фінансів щодо термінів введення в дію закону, передбачивши вступ його в силу з 1 січня 2014 року.Коментарі

Додати коментар


333

УВАГА !!! "ЗАХІДІНКОМБАНК" вкрав Ваші депозити? В Луцькій прокуратурі (43025, м.Луцьк, вул. Винниченка, 13, тел. (0332) 72-31-01 ) приймаютьзаяви вкладників цього збанкрутілого банку щодо повернення депозитів.

ГОЛОВНЕ на 19 вересня 2020, 19:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.