Держава заборгувала шахтарям майже 100 мільйонів

Станом на 10 червня сума заборгованості із зарплати працівникам вугільної галузі становить 96,2 мільйона гривень, або майже 10% від загального боргу по країні.

Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська під час наради з представниками вугільної галузі з питання погашення заборгованості із заробітної плати, повідомляє УНІАН.

Королевська переконана, що вирішити наявні проблеми з зарплатної заборгованістю можна за рахунок внутрішніх резервів.

"Соціальні проблеми, які накопичилися у вуглепромі, стосуються сотень тисяч сімей. Впевнена, що у Міненерговугілля є внутрішні резерви, щоб вирішити наявні проблеми", - підкреслила міністр.

Зокрема, вона повідомила, що станом на 10 червня сума боргу працівникам вугільної галузі складає 96,2 мільйона гривень.

Заборгованість на економічно активних підприємствах перевищує 48 мільйонів гривень.

Окремо Королевська звернула увагу на підприємства, які знаходяться в підпорядкуванні Міненерговугілля.

"На 42 підприємствах-боржниках сьогодні "висить" 52,6 мільйона гривень - це на 34,8% більше, ніж на початку року! І, на жаль, за станом на 1 червня графік погашення боргів Міненерговугілля не виконує", - констатувала міністр.

У відповідь на це перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Попович повідомив, що до 1 липня має бути погашена заборгованість із зарплат на трьох найбільших підприємствах галузі. "ВАТ "Шахтоуправління "Донбас", ДП "Донецька вугільна енергетична компанія" та ДП "Волиньвугілля" - це три економічно активні підприємства, де заборгованість буде погашена до 1 липня. Щодо шахтобудівних підприємств - у цьому напрямку ми теж працюємо, у нас є відповідні програми", - підкреслив Попович.

"Для вирішення проблем вугільної галузі потрібен комплексний підхід. Необхідно зрозуміти, звідки взяти ресурс для того, щоб розрахуватися з людьми і зберегти робочі місця. Будемо вимагати дотримання графіків погашення заборгованості та притягати до відповідальності тих керівників, які ігнорують наші вимоги", - заявила Королевська.Коментарі

Додати коментар


John

странно.каски закончились,чтобы перед кабмином посидеть пошуметь.или мужики только перед бабой с косой касками стучат?

летчик

это хорошо!пусть еще доплатят за право поработать на своего преза

ГОЛОВНЕ на 19 вересня 2020, 18:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.