Курченко хоче купити банк

Група "Східно-європейської паливно-енергетичної компанії" (СЄПЕК), яку очолює Сергій Курченко, має намір придбати середній банк на ринку України.

Про це повідомив глава правління "Укрсоцбанку" Борис Тимонькін, який з 1 липня переходить на посаду заступника голови наглядової ради СЄПЕК, передає УНІАН.

"Буду на рівні наглядової ради керувати одним банком, також буде придбаний банк другої групи, який працює на відкритому ринку, і це буде придбання на відкритому ринку", - зазначив Тимонькін.

За його словами, у групи є мета купити банк середнього розміру, але терміни цієї покупки і конкретні банки ще не визначені.

У той же час, Тимонькін не виключає купівлю кількох банків.

"Кіпрські банки входять до переліку потенційних об'єктів. Штук п'ять можемо розглянути", - додав банкір.

Як повідомлялося раніше, голова правління акціонерного банку "Укрсоцбанк" Борис Тимонькін, який займав свій пост з 2001 року, залишає його з 1 липня і переходить на посаду заступника голови наглядової ради СЄПЕК.

Він буде курирувати фінансовий сектор групи, в який увійдуть банківські та інвестиційні підрозділи, а також здійснювати взаємодію бізнес-одиниць групи з фінансовими і кредитними установами.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 18:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.