Європа погодила бюджет на трильйон євро

Країни Євросоюзу і Європарламент досягли попередньої угоди про довгостроковий бюджет ЄС у розмірі 960 мільярдів євро, але ратифікація угоди негайно була поставлена під сумнів законодавцем-соціалістом.

Про це повідомляє Reuters.

Угода між представниками ЄС і Європарламентом про семирічну програму витрат потребує підтримки парламентської більшості, щоб набути чинності, як було заплановано, на початку 2014 року.

Однак, за даними Reuters, провідний представник групи соціалістів у парламенті - другої найбільшої фракції - сказав, що не задоволений результатом переговорів.

"Переговори завершені. Не для всіх задовільно. Ми не можемо підтвердити угоду сьогодні", - написав болгарський соціаліст Івайло Калфін в Твіттері після переговорів.

Без підтримки соціалістів угода може не пройти парламентське голосування, заплановане на початок липня.

Щоб забезпечити підтримку більшості можуть знадобитися подальші переговори між соціалістами і урядами, кажуть представники ЄС.

Це може призвести до відстрочення фінансування бідних регіонів ЄС, постраждалих від рецесії, і боротьби з безробіттям серед молоді.

Віце-прем'єр Ірландії Емон Гілмор, який представляв уряди ЄС на переговорах, сказав, що попросить міністрів ЄС підтримати операцію на засіданні в Люксембурзі 18 червня.

"Ми завершили переговори. Ведучий представник парламенту в переговорах і я погодили програму, яку ми обидва збираємося рекомендувати сторонам, які ми, відповідно, представляємо", - сказав він репортерам у Брюсселі після переговорів.

В угоді залишилися незмінними межі видатків на 2014-2020 роки, встановлені лідерами ЄС у лютому, в тому числі перше в історії скорочення довгострокових витрат у реальному вираженні.

Але учасники переговорів домовилися, що обмежену суму невитрачених коштів можна буде переміщати з бюджету одного року до бюджету наступного року, замість того, щоб повертати ці гроші в національну скарбницю, як це робиться зараз.

Представники ЄС сказали, що це зміна може означати збільшення витрат у наступний бюджетний період у порівнянні з теперішнім часом, залежно від результату наступних щорічних бюджетних переговорів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 20:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.