Компанія "регіонала" забезпечуватиме газом Ахметова і ArcelorMittal

Нафтогазовидобувне і поставляюче ТОВ "ГК Газовий альянс" (Миронівка Київської область), що належить народному депутату Олександру Онищенко (фракція Партії регіонів), виграло тендери на постачання газу групі "Метінвест" і металургійному комбінату "ArcelorMittal Кривий Ріг".

Про це повідомила представник "Газового альянсу" в ході засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики, (НКРЕ) 20 червня у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

За її словами, "Газовий альянс" щомісяця буде поставляти 150 мільйонів кубометрів газу "Метінвесту" і 30 мільйонів кубометрів газу "ArcelorMittal Кривий Ріг".

НКРЕ за заявкою компанії скоригувала річний обсяг постачання газу "Газовим альянсом" з 60 мільйонів кубометрів до 700 мільйонів кубометрів газу.

"ГК Газовий альянс" закуповує паливо у приватних видобувачів - "Карпатигаз", "Природних ресурсів", "Східного геологічного союзу", "Техпроект" і "Надра Геоцентр".

Як повідомлялося, в кінці 2012 року компанія подала заявку в НКРЕ на переоформлення ліцензій на постачання газу за нерегульованим тарифом в зв'язку зі зміною юридичної адреси.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 лютого 2020, 23:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.