Попов наказав за чотири дні прибрати з Києва кіоски на колесах

У Київській міській державній адміністрації визначили першочергові заходи щодо впорядкування роботи малих архітектурних форм (МАФів) та об'єктів сезонної торгівлі.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

До 1 липня планується припинити функціонування засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, на які суб'єктами господарювання не укладені договори про сплату пайової участі і не отримані довідки про функціональне призначення тимчасових споруд.

Відповідальність за виконання цього пункту покладено на першого заступника голови КМДА, керівника профільного департаменту і голів районних у місті Києві державних адміністрацій.

Крім того, до 1 серпня ПАТ "Київенерго" та іншим власникам електромереж спільно з райдержадміністраціями доручено забезпечити відключення від електропостачання тимчасових споруд, на які суб'єктами господарювання не укладені договори про сплату пайової участі і не отримані довідки про функціональне призначення ВС.

Проводити роботи з відключення від електромереж незаконно встановлених тимчасових споруд будуть постійно.

Також, згідно з проектом рішення Колегії КМДА, планується провести інвентаризацію договорів на електропостачання, укладених з власниками тимчасових споруд, у відповідності до бази даних отриманих довідок про функціональне призначення ВС. У разі їх відсутності угоди будуть розірвані.

Розглянуть в КМДА і питання відновлення роботи евакуаторів з метою демонтажу автокав'ярень та об'єктів пересувної несанкціонованої торгівлі.

Крім цього, сьогодні під час розширеного засідання Колегії КМДА Олександр Попов заявив, що керівники структурних підрозділів з питань благоустрою Шевченківської, Подільської та Святошинської районних у місті Києві державних адміністрацій за незадовільну роботу з демонтажу тимчасових споруд будуть звільнені.

Як повідомлялося, київська влада повертається до запланованого демонтажу незаконних МАФів.

Як відомо, за 2012 рік у столиці демонтували майже 3,5 тисячі малих архітектурних форм.

Як повідомлялося, власниками близько 15 тисяч київських МАФів, що працюють нелегально виявились представники прокуратури, міліції, органів місцевої влади та бандити.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 22:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.