Курченко каже, що скоро його бізнес стане прозорим

Бізнесмен Сергій Курченко каже, що через 2-3 місяці буде 10 прозорих компаній, які будуть дуже зрозуміло і публічно взаємодіяти між собою.

Про це він заявив у інтерв'ю Forbes, відповідаючи на запитання про розкриття інформації щодо компаній, які входять у структуру групи.

"Не повірите! У нас через 2-3 місяці буде 10 прозорих компаній, які будуть дуже зрозуміло і публічно взаємодіяти між собою. У нас буде біла правильна структура", - сказав бізнесмен.

Бізнесмен пояснив, що раніше структура його бізнесу була робочою для українських і російських реалій.

"Українські та російські реалії - це коли у компанії немає необхідності проходити міжнародний аудит, розкривати інформацію про угоди, про свої кадрові та управлінські рішення, контракти, ціни. Публічно щось коментувати", - прокоментував Курченко.

За словами Курченка, його бізнес працює у чотирьох основних сегментах

"Заправки, зріджений газ, природний газ, нафтопродукти. Заправки: в Україні є 40 мереж, з яких 8 займають 90% ринку. Не треба публічності, з усіма можна познайомитися і спілкуватися, їх небагато", - наголосив він.

За словами бізнесмена, другим напрямом діяльності є зріджений газ.

"В Україні споживачі скрапленого газу - це мережі заправок. Третє - природний газ. В Україні є всього лише три канали, де можна купувати природний газ... Ці всі ринки - вони непублічні, вони - не масові, тут не потрібна ніяка реклама", - резюмував він.

Як відомо, у лютому група компаній "Газ Україна", основним акціонером якої є Курченко, заявила про консолідацію своїх активів під новим брендом - Східно-європейська паливно-енергетична компанія.

Заявлялося, що СЄПЕК об'єднає енергетичні активи, якими володіє український бізнесмен.

На сайті компанії серед напрямів діяльності групи називаються трейдинг, виробництво та роздрібна торгівля.

Як відомо, Курченко здобув широку популярність завдяки купівлі в кінці 2012 року у харківського бізнесмена Олександра Ярославського футбольного клубу "Металіст".

У червні СЄПЕК заявила про придбання Українського медіа холдингу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 14:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.