Китайський банк визнали найуспішнішим у світі

Китайський банк ICBC вперше був визнаний найуспішнішим у світі.

Відповідний рейтинг склав The Banker, повідомляє "Лента.ру".

Зокрема, він виявився самим надійним кредитною установою, маючи найбільший обсяг основного капіталу (капіталу першого рівня) в світі (160,6 мільярда доларів).

ICBC змінив на лідируючій позиції Банку Америки. У трійці також присутня ще одна американська організація - JP Morgan Chase.

У цілому в десятку найсильніших банків світу увійшли по чотири представники Китаю та США, а також по одному банку з Японії і Великобританії.

Найгірші показники в світі демонструють банки з Іспанії, яка переживає найгострішу фінансову кризу. У минулому році загальний обсяг чистих збитків іспанських кредитних організацій становив 73 мільярда доларів, або 5% ВВП.

Показники прибутку банків усього світу повернулися на докризові рівні. У теж час віддача на одиницю капіталу знизилася: при рівному з 2007 роком об'ємом чистих доходів банки змушені тримати вдвічі більше капіталу.

Російські банки виявилися далекими від лідерів рейтингу за показниками капіталу першого рівня.

Сбербанк розташовується на 34 позиції, ВТБ - на 70, а Газпромбанк - на 125 У той же час відзначається, що кредитні організації з Росії є лідерами в регіоні Центральної та Східної Європи як за своїми розмірами, так і за результатами діяльності.

У "топ-10" найбільших кредитних установ регіону розташовується 6 банків з Росії, і по одному з Польщі, Угорщини, України та Казахстану, причому російські банки утримують перші чотири позиції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 серпня 2019, 6:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.