ОАЕ інвестують в "газові" проекти 25 мільярдів

ОАЕ в найближчі п'ять років інвестують 25 млрд доларів у проекти з видобутку газу.

Про це сказав міністр енергетики Еміратів Сухейль Аль Мазруі, повідомляє "Укрінформ".

"ОАЕ в найближчі п'ять років інвестують 25 мільярдів доларів у газові проекти для розвідки нових родовищ і збільшення видобутку газу", - зазначив міністр.

Газ, як чистий і екологічний джерело енергії, буде залишатися головним чинником для забезпечення балансу світових енергетичних поставок і рушійною силою для світового економічного зростання, вважає міністр.

Враховуючи це, Сухейль Аль Мазруі підкреслив важливість справедливих цін і безперебійність поставок цього виду палива.

"Потенційне значення газу в глобальному енергетичному балансі ґрунтується на регулярних поставках за доступними цінами. Будь-яке підвищення ціни або скорочення поставок надасть негативний вплив на статус газу як надійного енергоносія, змушуючи споживачів шукати альтернативні джерела енергії для задоволення своїх потреб. У той же час підтримка балансу на світовому газовому ринку сприятиме диверсифікації використання газу та залученню великих інвестицій в проекти протягом всього виробничого циклу ", - зазначив міністр.

Сухейль Аль Мазруі нагадав, що Емірати стали однією з перших держав, які почали поставки природного газу в інші країни (в 1977 році), і з тих пір постійно працюють над удосконаленням інфраструктури та залученням інвестицій у газову галузь. Міністр додав, що кілька компаній з ОАЕ вже інвестували в проекти з розробки родовищ та виробництва газу в різних країнах.

Як повідомлялося, Емірати також займаються розробкою газових родовищ на своїй території.

Форум країн-експортерів газу, відомий також як "газова ОПЕК", об'єднав 13 країн-членів (Алжир, Болівія, Єгипет, Екваторіальна Гвінея, Іран, Лівія, Нігерія, Оман, Катар, Росія, Тринідад і Тобаго, Об'єднані Арабські Емірати і Венесуела ) і чотири країни-спостерігача (Казахстан, Ірак, Нідерланди і Норвегія).

Уряд ОАЕ в 2012 році прийняло рішення про вступ в цю організацію і з тих пір активно бере участь у роботі Форуму.

Як відомо, за нафтогазовом багатством жителі Еміратів є третіми у світі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 18:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.