S&P знизило рейтинг трьох банківських гігантів

Міжнародне рейтингове агентство S&P знизило довгостроковий кредитний рейтинг контрагента фінансових гігантів Barclays Bank, Credit Suisse і Deutsche Bank до "А" з "А +" і підтвердило аналогічний рейтинг UBS "А".

Про це повідомляється в прес-релізі агентства, пише "Прайм".

Прогноз за всіма рейтингами стабільний.

"Наше рішення ґрунтується на зростаючі ризики для інвестиційного бізнесу великих європейських банків у зв'язку з невизначеністю на ринку та вимогами регуляторів, що ускладнює операційну обстановку", - коментують зниження рейтингів аналітики S&P.

Жорсткість вимог регуляторів по капіталу і ряд інших факторів призведуть до зменшення числа привабливих можливостей для системоутворюючих європейських банків, припускає агентство.

При цьому кредитні організації, що діють в тіньовому секторі, відчувають себе краще, так як їх бізнесу ці вимоги не стосуються.

Економічні тенденції вказують на подальше зростання волатильності, а можливе зменшення стимулювання в США може покласти край сприятливої ​​ситуації зі ставками.

"Ми також бачимо посилення нестабільності на тлі тривалої стагнації європейських економік і боргова перевантаженості країн", - наголошується в повідомленні S&P.

Прогнози за рейтингами банків стабільні.

У разі Barclays це відображає задовільну операційну обстановку і наявність досвіду ризик-менеджменту, що підтримує рейтинг організацію.

Credit Suisse зробив кроки для поліпшення позицій по капіталу, хоча ситуація в швейцарському банківському секторі і нестабільні показники виручки змушують S&P дотримуватися обережності в оцінці бізнес-ризиків банку.

Deutsche Bank, як очікується, продовжить зменшувати ризикові позиції глобального бізнесу, а UBS - працювати над підвищенням капіталізації.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 5:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.