Підприємства Тарути та Коломойського готують масові звільнення

Дніпропетровський трубний завод (ДТЗ) та Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат (МГЗК) звільнять більше 3000 тисяч працівників.

Про це "Реальній економіці" повідомили джерела.

Так, профспілковим комітетом ДТЗ отримано ряд повідомлень від адміністрації про звільнення 1 454 працівників, що становить 57% від загальної численності працівників підприємства.

На МГЗК заплановано звільнити 1557 працівників.

Мотивувальна частина наказу про звільнення працівників ДТЗ звучить так: "у зв'язку із зменшенням попиту на електрозварні труби, скороченням ринків їх збуту, з метою реорганізації виробництва, спрямованої на підвищення рівня рентабельності продукції, скоротити…".

В міському центрі зайнятості Марганця, за даними незалежної профспілки гірників України, на 48 вакантних місць - 851 офіційно зареєстрований безробітний. Після масових скорочень їх стане в утричі більше.

Як відомо ДТЗ перебуває під контролем Індустріального союзу Донбасу (Сергія Тарути), а МГЗК входить у орбіту впливу Ігоря Коломойського.

"Таким чином, підписаний в червні 2013року Меморандум про порозуміння між Кабінетом міністрів та підприємствами гірничо-металургійного комплексу демонструє неефективність і не здатен захистити працівників галузі від масових звільнень", - підкреслює джерело у Раді.Коментарі

Додати коментар


Бордо

Очередное покращення от власти.То,что три тысячи человек останутся на улице никого не волнует.Красные бы такого не допустили,при совке работа была у всех.

ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 20:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.