"Чорноморнафтогаз" придбав "золоте" пальне на 55 мільйонів

ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз" 26 червня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ "Атан-Крим" на постачання пального на 54,58 мільйона гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Дизельне паливо замовлено по 13 605 гривень за тонну, бензин А-95 - по 15 650 гривень за тонну, А-80 – по 14 352 гривень за тонну.

Ці ціни на 20-25% значно вище від ринкових. Також значно дешевше закуповує дизпаливо Міністерство оборони – по 11 950 тисяч гривень за тонну.

Засновниками ТОВ "Атан-Крим" є Іванна Тихомирова, Аліса Редька і Людмила Соф’їна. Замдиректора компанії Олексій Тихомиров є депутатом Верховної Ради Криму від Компартії.

Єдиним конкурентом "Атану" було ТОВ "Українська паливно-енергетична кампанія", до складу засновників котрої входить Юрій Лапенко. Він раніше був відомий як менеджер "Атану".

На офіційному сайті компанії містилася інформація про те, що у 2001 році новостворений Сімферопольський офіс очолив саме Лапенко.

Однак наразі згадка про цю людину з сайту "Атану" зникла. Разом з тим, ця сторінка збереглась у web.archive.org.

Згідно з даними "ВДЗ" упродовж останніх п'яти років усі тендери "Чорноморнафтогазу" на постачання бензину вигравав "Атан-Крим". За цей час із фірмою підписали угод на 1,17 мільярда гривень.

"Чорноморнафтогаз" купує товари за цінами вищими за ринкові. Не так давно компанія переплатила за крани.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 23:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.