Ахметов вирішив позбутися аптечного холдингу

Компанія СКМ досягла принципової домовленості про продаж 100% Українського аптечного холдингу (УАХ),ї

Про це розповіло джерело на фармацевтичному ринку, пише "Комерсант-Україна".

"Рішення стало результатом переговорів з різними гравцями українського ринку торгівлі медикаментами", - сказав співрозмовник.

У прес-службі СКМ підтвердили інформацію про запланований продаж активу, але не стали уточнювати, кому і за яку ціну він буде проданий. У компанії відзначають, що розвиток аптечного напрямку перестав бути пріоритетним для СКМ.

"Зараз український ринок торгівлі медикаментами перебуває в такому стані, що для подальшого успішного розвитку цей бізнес має бути профільним, - заявили в прес-службі компанії. - Це просто неможливо в силу масштабу групи СКМ і обширних інвестиційних програм розвитку в ряді напрямків бізнесу компанії. Тому, отримавши цікаву, з нашої точки зору, пропозицію, ми вирішили вийти з даного бізнесу".

УАХ останні три роки зростав дуже активно. У 2011 році мережа збільшилася на 106 фарммаркетів, аптек та аптечних пунктів, у 2012 році - ще на 18. Зараз холдинг налічує понад 160 фарммаркетів, аптек та аптечних пунктів.

Виручка компанії в 2011 році зросла на 19,6%, до 550 мільонів гривень. Після придбання в 2012 році дистриб'юторської компанії А'СТА консолідована виручка холдингу збільшилася на 50,2%, до 826 мільйонів гривень.

СКМ належить олігарху Рінату АхметовуКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.