Україна збільшила імпорт газу з Польщі та Угорщини майже удвічі

В червні 2013 року зі сторони Польщі та Угорщини в ГТС всього надійшло 262,7 мільйона кубометрів природного газу, що майже у удвічі або 124,8 мільйона кубометрів більше за показники травня місяця

Про це йдеться у оперативних даних Центрального диспетчерського департаменту ПАТ "Укртрансгаз", повідомляє прес-служба компанії.

"Приріст імпорту природного газу відбувся за рахунок збільшення транзиту з Угорщини, який у червні місяці поточного року склав 137,8 мільйона кубометрів", - інформують у "Укртрансгазі".

Як раніше повідомлялося, 1 листопада 2012 року ПАТ "Укртрансгаз" розпочав здійснювати прийом природного газу в реверсному режимі.

З листопада 2012 року по 1 липня 2013 року загальний об’єм надходження природного газу з Польщі та Угорщини орієнтовно склав 682,7 млн. куб. м.

Як відомо, 28 березня прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що Україна почала реверсні постачання природного газу через Угорщину.

Як повідомлялось, в цілому реверсні поставки газу в 2013 році повинні скласти 1,3 мільярда кубометрів, або близько 4% від загального імпорту газу в Україну.

Потенційний обсяг газу, який може бути поставлений в Україну з Європи за реверсними маршрутами, становить 30 мільярдів кубометрів на рік.

Як відомо, за словами виконавчого директора RWE Supply & Trading GmbH Стефана Юдіша, почати постачання газу через територію Словаччини німецькою RWE поки не вдається не через відсутність технічних можливостей, а через "Газпром", який фактично блокує постачання, відмовляючись узгодити заявку на транспортування газу в Україну.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.