Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Сельхозпроизводство в Украине в 2015г сократилось на 4,8% - Госстат
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
"Газпром" скаржиться на "холодне" ставлення Європи до "Південного потоку"
Сербія розпочала будівництво газопроводу в обхід України
Болгарія роздає вид на проживання в обмін на купівлю нерухомості
"Газпром" поділиться газопроводами в обхід України
Будівництво нової газотранспортної інфраструктури в рамках реалізації проекту "Південний потік" у Болгарії зажадає близько 3,5 мільярда євро прямих інвестицій.
Про це повідомили в управлінні інформації російського газового монополіста "Газпром" за підсумками робочої зустрічі в Софії глави компанії Олексія Міллера з прем'єр-міністром Болгарії Пламеном Орешарскім і міністром економіки, енергетики і туризму Болгарії Драгомиром Стойневим, повідомляє УНІАН.
"Сторони обговорили питання російсько-болгарського співробітництва в газовій сфері. Особливу увагу було приділено реалізації проекту "Південний потік". Було висловлено єдину думку, що реалізація проекту на території Болгарії сприятиме прискоренню темпів економічного зростання Республіки.
Зокрема, будівництво нової газотранспортної інфраструктури в Болгарії зажадає залучення близько 2500 кваліфікованих фахівців і близько 3,5 мільярда євро прямих інвестицій ", - йдеться в повідомленні.
У рамках візиту Міллер відвідав також Софійський університет з архітектури, будівництва та геодезії - єдине в Болгарії вищий навчальний заклад, що готує фахівців з проектування, будівництва та експлуатації газотранспортної інфраструктури.
За значний внесок у розвиток російсько-болгарського співробітництва в енергетичній сфері ректор університету Красимир Петров вручив Міллеру грамоту і знак "Почесного доктора" Університету.
Як повідомлялося, 3 червня заступник голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Вадим Чупрун повідомив, що німецький банк Deutsche Bank спільно з німецькими компаніями, включаючи компанію Ferrostaаl, можуть взятися за проект повної модернізації української газотранспортної системи в обсязі 5-7 мільярдів доларів.
7 грудня 2012 президент Росії Володимир Путін особисто дав старт початку будівництва морської частини газопроводу "Південний потік" в обхід території України.
Передбачається, що перші постачання газу почнуться в 2015 році. У 2016 році планується поставити 15,75 мільярда кубометрів газу, в 2017 році - 31,5 мільярда кубометрів газу, в 2018 році - 47,25 мільярда кубометрів газу, і в 2019 році мільярда кубометрів газу газопровід вийде на проектну потужність - 63 мільярдів кубометрів газу.
Як відомо, з метою диверсифікації маршрутів експортних поставок природного газу ВАТ "Газпром" реалізує проект з будівництва газопроводу через акваторію Чорного моря в країни Південної і Центральної Європи - "Південний потік" в обхід території України.
Для реалізації сухопутної частини проекту з Болгарією, Сербією, Угорщиною, Грецією, Словенією, Хорватією і Австрією були підписані міжурядові угоди.
Морська ділянка газопроводу "Південний потік" пройде по дну Чорного моря від компресорної станції "Російська" на російському узбережжі до узбережжя Болгарії.
Акціонерами компанії - оператора морської ділянки газопроводу "Південний потік" - South Stream Transport AG є "Газпром" (50%), італійська Eni (20%), німецька Wintershall і французька EdF - по 15%.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.