Збиток від червневих повеней у Європі оцінили у 12 мільярдів

Збиток від повеней, які накрили в червні цього року країни Центральної Європи, насамперед Німеччину і Чехію, становив 12 мільярдів євро, 3 мільярди з яких будуть виплачені страховими компаніями.

Такі дані навела сьогодні німецька компанія Munich Re AG, що є одним з лідерів на ринку послуг страхування, повідомляє "ИТАР-ТАСС".

За словами представника фірми Торстена Йеворрека, повені стають причиною істотного збитку в останні десятиліття все частіше.

"Необхідно заздалегідь прораховувати всі ризики, розширювати русла річок, - вважає він. - Політикам слід не просто засновувати фонди для допомоги постраждалим від паводку, а вживати попереджувальних заходів і за можливості координувати свою роботу з колегами з сусідніх держав".

Наприкінці червня депутати німецького бундестагу прийняли рішення про створення спеціального фонду обсягом 8 мільярдів євро для допомоги жертвам повені.

Кошти будуть виділені урядом ФРН і федеральними землями. Таким чином держборг федеративної республіки в цьому році зросте до 25,1 мільярда євро.

У результаті повеней важкий збиток був нанесений сільському господарству, а також транспортної інфраструктури.

Зокрема, одна з ділянок залізничної гілки, що з'єднує Ганновер (федеральна земля Нижня Саксонія) і німецьку столицю Берлін, буде закрито як мінімум до грудня поточного року.

На даний момент поїзди слідують за зміненим маршрутом через Магдебург (федеральна земля Саксонія-Ангальт), внаслідок чого час у дорозі становить близько трьох годин замість двох.

Таким чином, паводок в Європі, який також торкнувся Австрію, Словаччину, Сербію та Угорщину, згідно з доповіддю компанії, став за все перше півріччя найбільш руйнівним ударом стихії в усьому світі.

Для порівняння - торнадо, який зруйнував в травні в американському штаті Оклахома близько тисячі будинків, 7 шкіл і одну лікарню, завдав збитків в 3 мільярдів євро, нагадують автори доповіді "Мюнік Ре". Тоді постраждали 370 осіб, 26 загинули.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, :24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.