Дохід групи Януковича-молодшого перевищив півмільярда

Дохід до оподаткування групи компаній МАКО, підконтрольної старшому синові президента Олександру Януковичу, за 2012 рік становив 575 мільйонів гривень.

Про це повідомляє "Ліга" з посиланням на прес-службу групи МАКО.

У повідомленні зазначено, що комбінована фінансова звітність компанії складена відповідно до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) і містить дані про результати діяльності ПрАТ МАКО Холдинг, банку ПАТ ВБР і всіх дочірніх підприємств групи МАКО.

Станом на 31 грудня 2012 року в групу входило 18 підприємств в Україні, Голландії та Швейцарії.

Це друга комбінована фінансова звітність групи МАКО, підготовлена ​​відповідно до МСФЗ і завірена міжнародною аудиторською компанією ПрайсвотерхаусКуперс.

За даними звітності, ключові фінансові результати, включаючи всі підприємства групи, за 2012 рік становили: 970 мільйонів гривень - чисті активи; 543 мільйонів гривень - валовий прибуток від реалізації; 181 мільйонів гривень - чистий процентний дохід від банківської діяльності; 575 мільйонів гривень - результат від операцій до оподаткування; 123 мільйонів гривень - сумарні витрати з податку на прибуток.

Податкові відрахування, заробітна плата та нефінансові показники групи МАКО в 2012 році: більше 153 мільйонів гривень - загальна сума податків і зборів, виплачених підприємствами групи до бюджетів всіх рівнів, в тому числі єдиний соціальний внесок більше 27 мільйонів гривень; близько 81 мільйона гривень - нарахована заробітна плата, у тому числі 12 мільйонів гривень податок на доходи фізосіб; близько 925 осіб - кількість працівників на підприємствах групи МАКО.

"Починаючи з минулого року, ми надаємо зацікавленим сторонам ключову фінансову інформацію про результати нашої діяльності і мають намір продовжувати робити це і в майбутньому", - заявив акціонер групи МАКО Олександр Янукович.

Раніше повідомлялося, що в 2012 році Олександр Янукович задекларував 579 232,2 тисячі гривень доходів і сплатив до державного бюджету 29 971,3 тис.грн. в якості податку з доходів фізичних осіб.

Журнал Корреспондент оцінював активи Олександра Януковича в 100 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 19:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.