Холдинг Ахметова та Новинського заробив більше всіх на Донеччині

Головним управлінням статистики в Донецькій області за підсумками 2012 року складено рейтинг підприємств за чистим доходом.

В цілому по області у 85 підприємств цей показник перевищив мільярд гривень, повідомляє Головне управління статистики в Донецькій області, пишуть "Коментарі".

У 2010 році в області налічувалося 69 таких підприємств, в 2011 році - 82.

Виручку від реалізації від 1 до 2 мільярдів гривень в 2012 році отримали 40 підприємств (у попередньому році - 36), від 2 до 5 мільярдів гривень - 23 (у 2011 році - 26), від 5 до 10 мільярдів гривень - 12 підприємств (було 9), а найбільших підприємств, у яких цей показник перевищив 10 мільярдів гривень.

В 2012 році стало 10 проти 11 у попередньому році.

Сумарна річна виручка від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) підприємств-мільярдерів становила 426,3 мільярда гривень або 65% чистого доходу, отриманого в економіці області за 2012 рік.

Перше місце в обласному рейтингу вже шостий рік поспіль займає ТОВ "Метінвест холдинг".

На друге місце з четвертого в 2011 році піднялася корпорація "Індустріальний союз Донбасу", а публічне АТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" перемістилося з другого на третє місце.

У першу десятку підприємств-мільярдерів увійшли також ТОВ "Дтек Трейдинг", публічне АТ "Металургійний комбінат "Азовсталь", приватне АТ "Донецьксталь" - металургійний завод", ТОВ "Дтек Східенерго", ПАТ "Єнакіївський металургійний завод", ТОВ "Метінвест -Україна", публічне АТ "Азовзагальмаш".

В цілому по області річну виручку від реалізації понад мільярд гривень отримали 33 підприємства промисловості і стільки ж - торгівлі.

Серед торговельних підприємств-мільярдерів переважна більшість (30 підприємств) займаються оптовою торгівлею.

Як повідомлялося, за підсумками 2012 року "Метінвест" зайняв 28 місце серед найбільших світових виробників сталі.Коментарі

Додати коментар


Берсерк

Я не могу понять чем удивителен успех одного из самых лучших предприятий в стране, не только в области? То что сейчас предприятие работает удовлетворительно все знают и так, ну самая высокая маржа, тоже мне новость - они вбабахали в развитие технологий и работников больше чем государство в охрану здоровья общества. А вместо того чтобы направлять средства с бюджета в полезные вещи(дороги, школы, больницы) они дают деньги вот таким вот шарашкиным конторам, которые, честно говоря, ничего особенно нового не открыли.

Сергей

Да, ну и пусть! Главное, что прибыль, а с нее платится миллиарды налогов в казну. А еще - они главные работодатели региона и люди получают белые зарплаты, которые значительно выше средних по Украине

ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 14:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.