У Попова знайшли додаткові мільйони на інфраструктуру столиці

На розвиток інфраструктури Києва буде направлено додатково 138,3 мільйона гривень.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, йдеться у повідомленні КМДА.

За його словами, Київською міською держадміністрацією підготовлені пропозиції щодо внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік.

Він зазначив, що це коригування носить в основному технічний характер, оскільки звітність за перше півріччя тільки збирається, аналізується і пропозиції щодо перерозподілу коштів з тих об'єктів, де будівництво не ведеться, будуть підготовлені вже за результатами цієї роботи.

"Найбільш вагомі зміни стосуються держбюджету, адже Кабмін, розпорядженням від 3 липня, виділив Києву 100 мільйонів гривень - по 50 мільйонів гривень на реконструкцію Поштової площі та на будівництво метро на ж/м Теремки", - зазначив Крамаренко.

Щодо міського бюджету в межах передбачених асигнувань на окремих об’єктах скориговані суми проектних робіт, а також виділені кошти на оплату заборгованості минулих років у сумі 13,9 мільйона гривень, додав він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 13:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.