Кияни залишаться без води через борги ОСМД?

ПАТ "АК"Київводоканал" буде обмежувати водопостачання та водовідведення ОСББ та ЖБК, які не платять за холодну воду у складі гарячою.

Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу".

Як ідеться у повідомленні, кампанія зі скорочення заборгованості ряду ОСББ та ЖБК за холодну воду у складі гарячої (а також її відвід), яка була ініційована розрахунковим департаментом суспільства на початку 2013 року, дає свої результати.

Так, в період з січня по 26 липня організацій з 191, які є боржниками, внесли на рахунки "Київводоканал" суму в розмірі більше 350 тисяч гривень. При цьому чотири організації сплатили більше за заборгованість, ніж повністю погасили борг і вийшли на позитивний баланс.

Однак загальна тенденція щодо сплати за холодну воду у складі гарячої невтішна, відзначили у водоканалі.

Сума, яка надійшла за ці шість місяців на рахунки "Київводоканалу", становить всього 1,23% від загальної заборгованості, розмір якої - понад 28 мільйонів гривень, а переважна більшість організацій, які пішли на сплату боргу, внесли на рахунок незначні щодо існуючого мінуса оплати.

До того ж, в результаті поточних нарахувань сума щомісяця збільшується.

У "Київводоканалі" зауважили, що, враховуючи невеликий відсоток ОСББ та ЖБК, які відреагували на заклик оплатити борг, а також низьку динаміку зарахування коштів, компанія вирішила посилити засоби спонукання шляхом обмеження послуг водопостачання та водовідведення.

Зокрема, до можливих заходів відносяться призупинення подачі холодної води, яка є складовою гарячою, і відведення стоків, а також звернення до правоохоронних органів для захисту своїх порушених прав, оскільки в результаті несплати за зазначену послугу погіршується скрутний фінансовий стан "Київводоканалу" і значно знижується можливість усувати аварійні ситуації на водопровідних та каналізаційних мережах, у тому числі - на вводах і випусках житлових будинків.

Фахівці "Київводоканалу" склали форму попереджувальних листів для голів організацій-боржників, які будуть завчасно поширюватися серед адресатів, а також для мешканців підпорядкованих їм будинків.

"На сайті водоканалу щомісячно публікується оновлений список будинків, власники яких не платять за холодну воду, що використовується для приготування гарячої, із зазначенням назви кооперативу та його адреси", - йдеться у повідомленні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 червня 2020, 20:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.