Французьких банкірів залишили без вишуканих обідів та поїздок на таксі

Французьким інвестбанкірам, ймовірно, доведеться відмовитися від вишуканих обідів.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні банку Credit Agricole, яке фінустанова розіслала електронною поштою всім співробітникам свого інвестбанківського підрозділу, пишуть "Ведомости".

З повідомлення випливає, що банк більше не буде відшкодовувати своїм співробітникам витрати на поїздки в таксі в Парижі, Лондоні чи Нью-Йорку в денний час;

витрати на оплату готелів у країнах єврозони не повинні перевищувати 165 євро за ніч;

сума рахунку з ресторану в Парижі не повинна перевищувати 25 євро на людину, за винятком обідів з клієнтами; витрати на авіаперельоти також значно обмежені.

До нього додається таблиця з лімітами витрат для різних міст Європи.

Співробітники Credit Agricole більше не зможуть зупинятися в готелі Marriott в Амстердамі, де найдешевший номер коштує 200 євро за ніч.

Замість цього їм доведеться вибрати, наприклад, готель Holiday Inn, розташований на околиці столиці Нідерландів, ціни на стандартні номери в ньому не перевищують 150 євро за ніч, а саме такий ліміт встановлений банком для оплати розміщення в Амстердамі.

Новина викликала загальну зневіру в інвестбанківському підрозділі Credit Agricole, кажуть деякі його співробітники. "Це просто непристойно", - обурюється топ-менеджер інвестбанківського підрозділу Credit Agricole.

Представник банку заявила, що якщо лист про обмеження витрат на відрядження і було направлено співробітникам, через відділ зі зв'язків з громадськістю він не проходив.

Credit Agricole, п'ятий за розмірами активів банк Франції, значно постраждав у період кризи; нещодавно він оголосив про скорочення інвестбанківського бізнесу і намір зосередитися на обслуговуванні роздрібних клієнтів у Франції.

Банк вже скоротив 2 350 робочих місць в різних країнах і запустив програму зниження витрат, яка повинна дозволити скоротити щорічні витрати на 650 мільйонів євро до 2016 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 19:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.