Уряд шукає 750 мільйонів для "Охматдиту"

Кабмін доручив активiзувати роботу з держбанками щодо залучення 750 мільйонів гривень пiд держгарантiї для фiнансування робiт iз будiвництва нового сучасного комплексу "Охматдит".

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Як зазначається, рiшення про впровадження додаткових заходiв для будiвництва сучасного лiкувально-дiагностичного комплексу "Охматдит" уряд ухвалив на засiданнi 11 липня 2013 року.

Зокрема, Кабмін доручив Укрєвроiнфрапроекту, Мiнфiну та Мiнiстерству економрозвитку i торгiвлi. активізувати роботу з держбанками щодо залучення коштів у сумі 750 мільйонів гривень.

"З 2011 року будiвництво цього комплексу профiнансовано на 340,48 мільйона гривень, усi кошти освоєно, зокрема у 2013 роцi - 95 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, 3 липня Кабмін виділив 50 мільйонів гривень на добудову "Охматдиту".

Тією ж постановою урядовці виділили 60 мільйонів для розширення Паркової дороги в Києві (там будується вертолітний майданчик для Віктора Януковича), 50 мільйонів - на закінчення будівництва транспортної розв'язки на Поштовій площі Києва (по цій дорозі возять все того ж Януковича), 70 мільйонів - аеропорту "Бориспіль" на добудову VIP-терміналу для офіційних делегацій, 30 мільйонів - Держуправлінню справами (на поточні витрати), 87,7 мільйонів - Мін'юсту, 74,6 мільйонів - на добудову житлового будинку СБУ в Києві та капремонт будівель СБУ, 82,6 мільйонів - на погашення боргів за чемпіонат Євро-2012.Коментарі

Додати коментар


boba

fata morgana.amen.

ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 7:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.