Брокбізнесбанк дістанеться Курченку?

Брокбізнесбанком, який виставлений на продаж, зацікавилася група СЄПЕК Сергія Курченко.

До цього до банку, за розміром активів займав 17 місце в країні, придивлялися Дельта Банк і Альфа-Банк, які хотіли придбати його повністю, пише Forbes.

Новий претендент планує купити "Брокбізнес" в консорціумі з іншими покупцями, зберігши за Сергієм і Олександром Буряками частину акцій.

"Можливість покупки банку (повністю) точно не розглядається, а тільки участь у капіталі", - розповів Борис Тимонькін, який очолює фінансовий напрямок групи СЄПЕК.

За його словами, партнерами групи могли б стати кілька "солідних гравців". Назвати їх Тимонькін відмовився, але запевнив, що контрольного пакета ні в кого не буде.

У самому Брокбізнесбанку не підтвердили факту переговорів з СЄПЕК. "Ні", - відповів нардеп від Партії регіонів Сергій Буряк на питання про те, чи проводить компанія Курченко передпродажну перевірку банку.

За його словами, зараз банк "дивиться" група ВТБ. "Мені про це нічого невідомо", - заперечує голова правління ВТБ Банку Вадим Пушкарьов.

"ВТБ не купує - це неможливо", - вважає голова правління великого банку, що побажав залишитися неназваним.

За інформацією інвестбанкіра, який спеціалізується на M&А в банківському секторі, СЄПЕК придивлявся до десятки фінустанов.

Укрсоцбанку, яким Тимонькін керував протягом 12 років до переходу в групу Курченко, в цьому списку немає.

"Він дорогий для нас", - констатує Тимонькін.

Брокбізнесбанк може коштувати 0,3-0,5 власного капіталу, вважає керуючий директор Dragon Capital Дмитро Тарабакін.

"Кожен банк має свої переваги. Все залежить від стратегії покупця, що він хоче отримати в результаті покупки ", - каже власник Дельта Банку Микола Лагун, який також вивчає можливість покупки Брокбізнесбанку.

"Можливо, сенс (спільного володіння) - в синергії, це дасть банку нові перспективи", - зазначає член ради НБУ Василь Горбаль.

За словами президента Альфа-Банку Олександра Луканова, його фінустанова вже не бере участі в тендері на купівлю "Брокбізнес".

У 2012 році активи Брокбізнесбанку зменшилися на 11% - до 16,9 мільярда гривень. На 1 квітня 2013 власний капітал банку становив 2,9 мільярда гривень.

У 2012 році активи Брокбізнесбанку зменилися на 11% - до 16,9 мільярда гривень. На 1 квітня 2013 активи банку були рівні 17,4 мільярда гривень, а власний капітал - 2,9 мільярда гривень.

Кредитний портфель 14,3 мільярда гривень, з яких 80% - позики корпоративному сектору.

На питання, яку частку акцій збережуть після можливої ​​угоди брати Буряки, яким належить 98,8% акцій Брокбізнесбанку, Тимонькін відповідає: "Більше 10%".

"Багато клієнтів та операції Брокбізнесбанку тримаються на зв'язках і положенні нинішніх власників, тому покупець зацікавлений зберегти за ними частку в капіталі", - розповідає Дмитро Шестаков. "Швидше за все, це умова покупця", - погоджується Тарабакін.Коментарі

Додати коментар


Yuf

По программе «TOYOTA AUTOCENTER» формируя свою собственную сеть менеджеров, Вы получите от $70 000 на собственный автомобиль и до $15 000 за каждого нового «Менеджера Online».Мы всё сделали для лёгкого и приятной Вашего продвижения: свой офис с полным функционалом, рекламная поддержка, полная статистика.Программа ждёт запуска и будет открыта 20 июля 2013 года. Уже сейчас Вы можете получить свою сеть менеджеров при открытии программы.Зарегистрируйтесь на сайте http://toyota-autocenter.com/?mgr=gonta55 в предварительный список и просто расскажите об этой возможности.

ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 14:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.