Україна відкрила "двері" для бразильської свинини

Україна дозволила бразильським виробникам поставляти свинину.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Іван Бісюк, повідомляє "Дело".

"Ветеринарна служба України провела аудит Ветеринарної служби Бразилії, під час якого було проведено інспектування 10-15 бразильських підприємств. За результатами аудиту, не пам'ятаю точно, п'ять або шість бразильських підприємств отримали право проводити імпорт м'яса в Україну. Це ті підприємства, які не використовують при вирощуванні свиней заборонені препарати", - сказав Бісюк.

За його словами, на даний момент імпорт бразильської свинини не здійснюється. "Коли відновиться - залежить від імпортерів", - сказав Бісюк.

При цьому він зазначає, що Україна може обійтися і без імпорту бразильської свинини.

"У нас поголів'я свиней зросло до 8,2 мільйона штук. Особливо помітне зростання поголів'я свиней у великих сільськогосподарських підприємствах. У нас достатня кількість свинини. Інша справа, що в рамках СОТ ми не маємо права забороняти імпорт нетоварними методами...", - додав Бісюк.

Як повідомлялося, з 20 березня в Україні введено тимчасову заборону на імпорт бразильської свинини.

Таке рішення прийняла Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України. Відомство в якості причини заборони називає невідповідну якість бразильського м'яса.

Наприкінці лютого поточного року було введено заборону на ввезення свинини бразильським виробником Alibem Comercial де Alimentos Ltda.

Порушення з якості м'яса були також виявлені в продукції бразильських компаній Brasil Foods SA, SA Frangosul Agroаvicola Industrial і Cooperativa Central Aurora Alimentos.

Саме Бразилія була найбільшим постачальником імпортної свинини в Україну. Торік з Бразилії було завезено 122,47 тисячі тонн цього м'яса.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.