Німці таки купують Turtess Travel?

Одна з найбільших туркомпаній Європи, німецька TUI, купує оператора Turtess Travel, який входить до "топ-3" на українському ринку виїзного туризму.

Про це розповіли чотири джерела на ринку, повідомляє видання "Капітал".

Угода, яка готувалася протягом останніх двох років, буде закрита в жовтні, листопаді цього року, запевняє один з учасників туристичного ринку, знайомий з ходом переговорів.

За оцінкою комерційного директора туроператора Tez Tour в Україні Аркадія Маслова, покупець заплатить за Turtess більше 10 мільйонів доларів.

Офіційно ні в українському представництві TUI, компанії TUI Україна, ні в Turtess Travel угоду не коментують.

Інформація про переговори двох компаній з'являлася і раніше, однак зараз з'явилися підтвердження про злиття.

На сайті туроператора Turtess travel вже продаються турпродукти TUI, а в Єгипті і Туреччині приймаючими сторонами Turtess Travel вже стали компанії TUI Egypt и TUI Turkey.

Компанія, яка раніше займалася прийомом туристів Turtess Travel з України в Єгипті, припинила своє існування, а в Туреччині заморозила свою діяльність, розповідають обізнані про хід угоди джерела.

TUI присутня на українському ринку з серпня 2009 року після покупки російської "дочкою" німецького туроператора 75% частки в українській туристичній компанії "Вояж-Київ", яка пізніше була перейменована в TUI Україна.

Під управлінням останньої розвиваються також дві франчайзингові мережі турагентств: "TUI-туристичні агенції" та "Галопом по Європах", які налічують близько 130 офісів. Крім того, туроператор співпрацює з більш ніж 4 тисячами українських турагентств, що продають його путівки.

За оцінками учасників ринку, Turtess Travel і TUI входять в "топ-3" українських туроператорів, що працюють на ринку виїзного туризму.

Однак обидві вони поступаються Tez Tour.

Об'єднання двох компаній дозволить TUI очолити цей список, припускає директор мережі турагентств "Поїхали з нами" Олег Кулик.

За даними Державної прикордонної служби, в 2012 році за кордон виїхало більше 21,7 мільйона ​​українців - майже на 7% більше, ніж в 2011 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 15:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.