Україна і Росія створять СП з виробництва "Русланів"

Одним з важливих результатів українсько-російської зустрічі на рівні прем'єрів двох країн, яка пройшла 12 липня в Сочі, стало досягнення домовленості про створення спільного підприємства з виробництва літака Ан-124 "Руслан".

Про це розповів у інтерв'ю українському "П'ятому каналу" віце-прем'єр- міністр України Юрій Бойко, повідомляють "Українські новини".

"Було прийнято рішення про створення спільного підприємства з будівництва літака Ан-124 "Руслан", це найбільший літак у світі. Ми отримали доручення від прем'єр-міністрів обох країн про підписання установчих документів вже у вересні на засіданні українсько-російського комітету з питань економічної співпраці", - цитує Бойка у середу його прес-служба.

Він зазначив, що Ан-124 є унікальним літаком, співпраця над яким дасть поштовх подальшому розвитку російсько-українського співробітництва в авіаційній галузі.

"Дуже важливо, щоб ми мали позитивний досвід створення спільного підприємства та спільного виробництва. Ан-124 - це унікальний літак, який має дуже великий потенціал у всіх галузях світової економіки", - підкреслив Бойко.

Раніше прес-секретар прем'єра України Віталій Лук'яненко, коментуючи підсумки переговорів у Сочі, заявив, що прем'єри двох країн обговорили відновлення серійного виробництва літаків Ан-124.

Також віце-прем'єр Бойко заявляв, що Україна і Росія можуть створити спільне підприємство з будівництва військово-транспортного літака Ан-124 "Руслан", однак про конкретну домовленості не повідомлялося.

Ан-124 є найбільшим серійним транспортним літаком у світі, не має аналогів за максимальною вантажопідйомності.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 18:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.