Київ і Москва вирішили питання транзиту газу?

"Нафтогаз" і "Газпром" досягли розуміння, як гарантувати стабільний транзит російського газу в Європу в майбутній осінньо-зимовий період.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко, повідомляє прес-служба уряду.

"Попри напруженість у цій сфері, і відносно контракту закупівлі, і відносно гарантій транзиту, є спільне розуміння, що потрібно знайти модель, яка б дозволила забезпечити сталий транзит і не допустити якихось катаклізмів щодо постачання газу до Європи взимку", - сказав він.

Відпрацьовано, на мій погляд, реальний життєздатний варіант, яким чином нам пройти без якихось проблем зиму, додав Бойко.

Бойко уточнив, що така зустріч на рівні керівництва "Нафтогазу" і "Газпрому" пройшла в рамках візиту прем'єр-міністра Микола Азарова у Сочі, де він зустрічався з главою уряду РФ Дмитром Медвєдєвим.

Як відомо,"Газпром" на початку липня заявив, що запаси газу в українських підземних сховищах газу (ПСГ) перед осінньо-зимовим опалювальним сезоном для забезпечення транзиту повинні становити мінімум 19 мільярдів "кубів".

Рішення російського "Газпрому" про припинення авансових платежів за транзит природного газу "Нафтогазу України" може призвести до перебоїв у постачаннях газу в Південно-Східну Європу цієї зими.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.