Найбільше платить топ-менеджерам холдинг Ахметова

Холдинг "Дтек", який входить до складу бізнес-групи СКМ Ріната Ахметова, очолив список найщедріших роботодавців.

Відповідний рейтинг склало видання Forbes.

Найвищий дохід у топ-менеджерів базових секторів української економіки - важкої індустрії і агросектору, відзначає видання.

"На першому місці – Дтек. В енергетичному холдингу Ріната Ахметова керівники в середньому отримали за минулий рік за 700 тисяч доларів - це на 27% більше, ніж у 2011 році", - наголошується в публікації.

У компанії не прокоментували, чим викликаний такий ріст.

Можливо, управлінці отримали частину виплат за бонусною програмою, згідно з якою вищому керівництву може дістатися до 2% приросту чистої вартості "Дтек".

Крім цього, топів могли преміювати за значне збільшення фінпоказників: EBITDA компанії за минулий рік зросла на 65%.

"Помірятися з дтековцамі доходами могли б менеджери найбільшої приватної компанії України "Метінвест", основним акціонером якої також є Ахметов. Сумарна компенсація її топів становила 9,5 мільйона доларів - це на 2,2 мільйона доларів більше, ніж у Дтек", пише видання.

Але компанія не розголошує кількість ключових менеджерів. HR-директор "Метінвесту" Наталія Стрєлкова повідомила, що розмір бонусів серед вищих керівників може становити від 60 до 100% річного окладу.

Найщедріший серед аграріїв - Віктор Іванчик. Кожен з п'яти управлінців його "Астарти" заробив 364 тисячі доларів.

Замикає п'ятірку "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка. Тут кожен управлінець в середньому заробив 290 тисяч доларів - на 27% більше, ніж роком раніше.

Видання відзначає, що український великий бізнес не любить розкривати інформацію про доходи своїх топ-менеджерів.Коментарі

Додати коментар


Витя

На предприятиях Ахметова везде платят нормально. А почему до сих пор не прижмут, кто не платит вовремя и выгоняет людей в простои, мне лично не понятно.Выборы не за горами, долго еще будут раскачиваться и кивать на кризис.

ГОЛОВНЕ на 27 жовтня 2020, 8:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.