American Express не продаватиме чеки в Україні

Міжнародна платіжна система American Express Travel Related Services Co, Inс припиняє постачання дорожніх чеків для продажу на ринку України.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу банку "Хрещатик".

Згідно з повідомленням, у відповідності з цим рішенням платіжної системи, банк "Хрещатик" з 1 серпня припиняє продаж дорожніх чеків American Express, номінованих у євро і доларах США.

У той же час, як повідомив банк, дані зміни не стосуються покупки дорожніх чеків банком, і банк продовжує приймати зазначені чеки, номіновані в євро, на інкасо, у звичайному режимі і за діючими тарифами.

Дорожні чеки American Express являють собою платіжні документи, що мають власнику чека такі переваги як безпека і збереження коштів, простота у використанні і необмежений термін дії.

Обмін чеків на готівку проводиться за більш вигідним курсом, ніж готівковий обмін.

Основною перевагою чеків є можливість відшкодування їх номінальної вартості у разі втрати протягом 24 годин. Чеки приймаються до оплати за товари і послуги в більшості країн світу, і користуються популярністю у клієнтів банків при закордонних поїздках.

Банк "Хрещатик" працює на ринку України з 1993 року і входить до групи великих банків.

На 1 січня акціонерами банку були компанія "КФ "Укрфінком" (37,4427% акцій банку), Головне фінансове управління виконавчого органу Київської міської ради (24,9397%), компанія "Маркет Інвест Груп" (21,0320%).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 лютого 2020, 18:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.