"Мінімалку" отримують майже 1,8 мільйона українців

Показник кількості працівників з мінімальною зарплатою є важливим критерієм ефективності роботи Пенсійного фонду.

Відповідні критерії були розроблені Міністерством соціальної політики, заявила його керівник Наталія Королевська, повідомляє "Укрінформ".

"У нас 1 мільйон 789 тисяч людей або 14,7% отримують офіційно мінімальну зарплату. Тому сьогодні доведено завдання до кожного управління ПФ, фонду зайнятості та Держпраці розібратися і провести необхідні переговори з власниками підприємств, які платять таку мінімальну заробітну плату", - сказала вона.

За словами, міністра, ще одним критерієм є кількість застрахованих осіб.

"Таких, за станом на 1.05.2013 року, налічувалося 13 мільйонів 302,8 тисячі осіб, а, як ми знаємо, кількість працюючого населення в Україні становить 20 мільйонів. Тобто, 7 мільйонів у нас не є платниками єдиного соціального внеску до ПФ", - сказала Королевська.

Третім критерієм вона назвала такий показник, як кількість штатних співробітників підприємств, установ, організацій: "Тому що ми розуміємо, що штатні співробітники - головні зайняті особи в державі. Чим більше їх буде, тим стабільніше буде ситуація в країні".

У той же час вона підкреслила, що паралельно триває робота над підвищенням якості послуг для людей, щоб система була зручною і прозорою.

"Оскільки сьогодні понад 30% звернень громадян до міністерства - з пенсійних питань, більшість яких можна вирішити на місці. Зокрема, в тестовому режимі вже працює пенсійний калькулятор (на сайті ПФ), яким кожен зможе скористатися, щоб розрахувати свою майбутню пенсію", - резюмувала міністр.

Як відомо, 80% українців виїжджають через низьку заробітну плату.

Як повідомлялося, середня заробітна плата у травні 2013 року становила 3,253 тисячі гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 вересня 2019, 5:44

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.