"Газпром" збудує "Південний потік" за кошти пенсіонерів?

"Газпром" претендує за пенсійні кошти в управлінні Внєшекономбанку

Про це пише "Коммерсантъ".

Корпорація хоче випустити інфраструктурні облігації на 100 мільярдів рублів, щоб профінансувати російську частину газопроводу "Південний потік".

Головний бухгалтер "Газпрому" Олена Васильєва написала відповідний лист першому віце-прем'єру Ігорю Шувалову.

В уряді, в свою чергу, заявляють, що ВЕБ сам вирішуватиме, чи інвестувати йому в зобов'язання "Газпрому" чи ні.

Проект монополії відповідає інвестиційній декларації банку, хоча без рішення спостережної ради він зможе викупити тільки 60% випуску.

Вартість "Південного коридору", який буде підводити газ до "Південного потоку", становить 509 мільярдів рублів. Газопровід повинен пройти від Нижегородської області до Анапи.

Через можливе сповільнення зростання доходів на внутрішньому ринку можливості монополіста виконувати свою інвестиційну програму можуть знизитися, у зв'язку з чим з'являється потреба в дешевих "довгих" запозиченнях.

На ринку компанія може позичати під приблизно той самий відсоток, але на куди більш короткий термін.

Труби "Південного потоку" будуть протягнуті по дну Чорного моря від Росії до Болгарії, після чого газопровід буде розділений на дві гілки.

Одна піде через Сербію і Угорщину до Австрії, а друга - через Грецію на південь Італії. Потужність трубопроводу становитиме 63 мільярди кубометрів палива на рік. Перші поставки палива по "Південному потоку" мають розпочатися в кінці 2015 року.

Стартувало будівництво "Південного потоку" на початку грудня 2012 року. Остаточне інвестиційне рішення про морську частину труби було прийнято в листопаді. Деякі країни вже почали будувати свої ділянки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.